2017

Leden

Společnost HIGH TECH PARK pro vás od letošního roku připravila kompletně novou strukturu

a vzhled svých webových stránek.

Chtěli bychom vám přinášet více zajímavostí a informací z oblasti High Tech.

Věříme, že vás naše nové stránky zaujmou. Budeme velice rádi za jakoukoliv vaši zpětnou vazbu, abychom je mohli neustále vylepšovat.

 

.

Únor

Od února jsme pro vás připravili e-lerningový kurz - "Jak na vlastní podnikání".

Stručně vás provede tématikou, které se podrobně věnujeme v našich vzdělávacích programech.

 

Výstupem a cílem těchto programů není získání a rozšíření pouze teoretických znalostí, ale jejich přímá aplikace a ověření v reálných komerčních projektech.

 

Každý týden od února vám nabídneme novou kapitolu z tohoto kurzu.

Duben

HIGH TECH PARK a.s. se zúčastnil společně se zástupci českých firem p.Václavem Muchnou, GŘ společnosti Y Soft Corporation a p. Janem Krčmářem, GŘ společnosti Photon Energy kooperačního setkání "Austrálie - brána do Asie", organizovaného společností KPMG a Svazem průmyslu

a dopravy ČR, se zástupci Australského společenství, velvyslancem pro ČR panem Paulem Wojciechovským, panem Davidem Watsonem, Senior Trade and Investment Commissionerem, Austrade pro GB, Irsko a Střední Evropu.

 

Základním cílem bylo vytvoření podmínek pro možnost vzájemného technologického transferu, podpora technologických firem majících zájem o vstup nejen na australský trh, ale i otestování možností účasti na okolních asijských trzích.

Podpora může být směřována nejen do konkrétní obchodní oblasti, ale i administrativní (založení společnosti, víza, právní podpora apod.)

Copyright @ All Rights Reserved